Ján Kondáš je novým manažerem korporátní komunikace Tesco ČR

Komunikaci britského řetězce Tesco v Česku nově povede Ján Kondáš (51). Do Tesco Store ČR nastoupil na pozici Head of Communications v průběhu února tohoto roku.  Je zodpovědný za externí a interní komunikaci, aktivity v oblasti společenské zodpovědnosti a vztahy s vládními institucemi. Ve funkci nahradil Aleca Browna, který tuto pozici zastával dočasně a nyní se vrací zpět do britské centrály Tesco.

Příloha bez názvu_ 00174Velmi mne těší, že jsem dostal možnost stát se součástí českého týmu Tesco. Vítám, že je společnost velmi aktivním hráčem na poli inovací v oblasti retailu. Prostřednictvím transformačního programu One Europe chce Tesco v zemích střední Evropy, tedy včetně České republiky, svým zákazníkům nabídnout kvalitní a čerstvé potraviny a velký rozsah ostatních produktů. Věřím, že ve své práci budu moci naplno využít své zkušenosti z jiných transformačních projektů v minulosti.“

Ján Kondáš před nástupem do Tesco pracoval pro společnost Arcys  na pozici Managing Partner.  Byl zodpovědný za strategické poradenství v oblasti korporátní komunikace. V letech 2002–2011 pracoval ve společnosti Slovak Telekom na pozici ředitele pro Korporátní komunikaci.

Pod jeho vedením se pozitivním způsobem změnilo vnímání firmy médii, společnost úspěšně vykonala změnu své značky a firma zavedla mnohé inovativní nástroje v interní komunikaci. Ján získal během svého působení ve společnosti mnoho zkušeností z oblasti restrukturalizace a řízení změn.

Ján Kondáš  vystudoval fyziku polovodičů na Univerzitě Komenského v Bratislavě, později studoval marketing a firemní komunikace na univerzitách ve Velké Británii a USA. Je držitelem titulu MBA v oblasti PR a budování reputace firmy. Je ženatý a mezi jeho zájmy patří cyklistika, volejbal, turistika a vaření.

 

 

Zdroj: Tesco Stores ČR a. s.

Praha, 5. dubna 2016