BILLA otevřela novou prodejnu v Chýni

Společnost BILLA otevřela novou prodejnu v Pražské ulici v obci Chýně. Jedná se tak již o 37. supermarket BILLA ve středočeském kraji. Ani v nabídce této prodejny nebude chybět široká škála kvalitních a čerstvých produktů, křupavé pečivo, tuzemské potraviny či regionální speciality s označením BILLA Regionálně. Za dlouhodobý proaktivní přístup k zajištění nabídky lokálních a tuzemských produktů pro zákazníky obdržela BILLA minulý týden mimořádné ocenění udělené ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem.

Nová prodejna BILLA byla v Chýni otevřena veřejnosti dnes 27. listopadu 2019 v 7.00 hodin. Na prvotřídní sortiment se zákazníci mohou těšit na prodejní ploše o rozloze 900 m2. K pohodlnému nákupu přispěje i na čtyři desítky parkovacích míst včetně míst pro rodiče s dětmi a hendikepované. První den čeká na návštěvníky malá pozornost, každý ze zákazníků obdrží nákupní tašku zdarma a k nákupu nad 500 korun dokonce šumivé víno. Ani na děti BILLA nezapomíná, a tak každému z nich daruje sladké jablko.

„Obchodní řetězec BILLA dlouhodobě usiluje o plnění přání svých zákazníků a snaží se jim co nejvíce přiblížit. I to je jedním z důvodů významné expanze v tomto roce. Nově otevřená prodejna v Chýni je již 7. supermarketem, který letos otevíráme, a není poslední. Do konce roku plánujeme otevřít ještě tři prodejny. Jsme rádi, že můžeme vyhovět našim zákazníkům a zpříjemnit jim tak zážitek z nákupu,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

Tato prodejna bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin.

 

Zdroj: BILLA ČR

Praha, 30. listopadu 2019