Segafredo a Trek úzce spolupracují na českém trhu

Společnost Segafredo Zanetti CR na českém trhu nově spolupracuje s výrobcem cyklistického vybavení Trek. Spolupráce vyplynula ze spojení cyklistického týmu Trek Factory Racing a společnosti Segafredo na světové úrovni.  Za nový tým s oficiálním názvem Trek‑Segafredo jezdí závodníci již od 1. ledna 2016.

Trek_Segafredo 1„Lokální spolupráce našich značek následuje po založení cyklistického týmu Trek-Segafredo. S českým zástupcem firmy Trek již nyní plánujeme společné aktivity, které by podpořily obě strany,“ říká Petra Knapová, marketingová manažerka společnosti Segafredo Zanetti CR. Káva a cyklistika, i když by se to na první pohled nemuselo zdát, jdou skvěle dohromady. Kofein dokáže sportovce vzpružit a dodat jim potřebnou energii v náročných etapách a stejně dobře poslouží zapáleným amatérským sportovcům na jejich cyklistických trasách.

Poprvé se společnost Trek a Segafredo společně objeví na veletrhu For Bikes od 1. do 3. dubna v Praze-Letňanech. Společnosti připravily fotografickou soutěž o kolo značky Trek, kterou představí na výstavě v Letňanech. Zájemci o účast v soutěži mohou své fotografie na téma „Na kole s kávou Segafredo“ sdílet od 15. 4. 2016 pomocí aplikace na facebookovém účtu společnosti Segafredo Zanetti CR www.facebook.com/SegafredoCZ. Vítěz soutěže si pak odnese kolo Trek Emonda ALR 4 v hodnotě 35 990 Kč a další hodnotné cyklistické ceny, které věnuje společnost Bretton a kávové ceny, které do soutěže věnuje Segafredo Zanetti CR.

Massimo Zanetti, prezident společnosti Massimo Zanetti Beverage Group, do které značka italské kávy Segafredo Zanetti patří, komentoval vznik partnerství italské kávy a cyklistického týmu již dříve takto: „Když jsem byl dítě, můj otec mě brával na závody Giro d´Italia. Byl jsem tak ohromen a fascinován, že jsem si od té doby říkal, že dříve či později budu cyklistiku podporovat a nyní tento sen díky stáji Trek realizuji. Jsem přesvědčen, že společně dosáhneme významných úspěchů.“

 

Zdroj: Segafredo Zanetti CR spol. s r.o.

Praha, 3. dubna 2016