Online supermarket Rohlik.cz je v Brně

Online supermarket Rohlik.cz, který odstartoval v září 2014 v Praze, ode dneška nabízí své služby i brněnským zákazníkům. Nákupy doveze po celém Brně do 90 minut, doprava je zdarma 30 dní od prvního nákupu. V sortimentu jsou potraviny z Makra a Sklizena, ale také drogerie či chovatelské potřeby.

Rohlikcz_BrnoRohlik.cz v Praze aktuálně rozveze okolo 1000 objednávek denně a cílem pro letošní rok je obrat 400 mil. Kč. V Brně obchod do konce roku cílí na stovky objednávek denně a dosáhnout tu obratu v řádu desítek miliónů Kč. O přízeň zákazníků se bude i v Brně ucházet svými dvěma hlavními silnými stránkami: 1) rychlou a přesnou dopravou a 2) kvalitními potravinami za rozumné ceny.

Rohlik.cz sází na extrémně rychlé doručení, nákup přiveze do 90 minut kamkoliv po Brně, navíc v prvních 30 dnech zdarma. Součástí služby je i donáška před dveře bytu, bez ohledu na to, v jakém je patře. Ať už si zákazník objednává expresně do 90 minut nebo na pozdější čas, vždy přesně ví, kdy kurýr Rohlik.cz dorazí. Nemusí tak zbytečně čekat doma.

„Druhou výhodou Rohlik.cz je kvalita nabízených potravin, které nám dodává především Makro a Sklizeno. Díky tomu může mít zákazník do 90 minut doma nejen běžně dostupné potraviny za ceny srovnatelné s kamennými supermarkety, ale například i čerstvé ryby z Makra, kvalitní uzeniny či vyzrálé hovězí a farmářské potraviny vůbec. Nechybí ani bezlepkové, veganské nebo raw zboží,” říká Tomáš Čupr, spoluzakladatel Rohlik.cz.

Na podzim obchod plánuje expanzi do dalších velkých měst.

Rohlikcz_mapa_rozvozu
Pro detailní mapu rozvozu klikněte na obrázek

Rohlik.cz v Brně

  • doručení do 90 minut po celém Brně
  • doprava zdarma po 30 dní od prvního nákupu,
    poté od 49 do 99 Kč, zdarma při objednávce na druhý den a s cz Premium
  • minimální hodnota objednávky: 300 Kč
  • položek v sortimentu: 6000
  • dodavatelé: Makro, Sklizeno, Pet Center, Teta

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Rohlik.cz

Praha, 30. července 2015