Novou HR ředitelkou PPL je Kamila Šandová

Personální oddělení společnosti PPL vede nově Kamila Šandová. Ve své nové roli by ráda využila zkušeností, jež získala během několikaletého působení v Deutsche Post DHL Group. Součástí této přední světové logistické skupiny je i divize DHL Parcel Europe, pod kterou spadá společnost PPL.

Příloha bez názvu_ 00031Kamila Šandová se hodlá zaměřit především na současný problém s nedostatkem řidičů. Ve funkci střídá Tomáše Špirocha, který tuto pozici zastával od roku 2005.

Své studium na univerzitách u nás i v zahraničí zaměřila na obor financí a marketingu, ale i na komunikaci a masmédia. Kamila Šandová disponuje mnohaletou praxí v oblasti personalistiky. Své bohaté zkušenosti nabyla převážně v divizích Deutsche Post DHL Group, kde působila na různých pozicích již od roku 2005 a to nejen v Praze, ale i v Austrálii, nebo Velké Británii. Během této doby prokázala své silné stránky v oblasti lidských zdrojů, interní komunikace, nebo zákaznického servisu a mnoha dalších.

„Za novou posilu v našem PPL týmu jsem velmi rád a věřím, že Kamila Šandová svými mnohaletými zkušenostmi z oboru po celém světě přispěje k pozitivnímu rozvoji naší firmy. Na spolupráci s ní se moc těším a chtěl bych jí v její nové roli popřát mnoho úspěchů,“ říká Petr Chvátal, generální ředitel PPL.

„V dnešní době, kdy se český trh dopravních firem potýká s nedostatkem kvalitní pracovní síly, ať už na pozicích řidičů, nebo v logistických centrech, pro mě znamená funkce HR ředitelky velkou výzvu. V nejbližší době se proto budu, mimo jiné, úzce zabývat právě tímto problémem, aby naše společnost byla dostatečně připravena na blížící se sezonu.  Těší mě, že mohu být součástí profesionálního týmu ve společnosti, která patří ve svém oboru mezi jedničky na trhu,“ říká Kamila Šandová, HR ředitelka PPL.

 

Zdroj: PPL CZ

Praha, 24. srpna 2016