Linde Material Handling otevřela novou pobočku v Plzni

Společnost Linde Material Handling (Linde MH) otevřela svou novou pobočku v Plzni. Služeb evropského dodavatele manipulační techniky a skladových řešení tak mohou nyní plně využívat i zákazníci z plzeňského regionu.

LMH_Nova pobocka Plzen_zm
Zleva Milan Kajnar, vedoucí logistiky, neumatic cz, s.r.o, Martin Petřík, vedoucí oddělení marketingu Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Na 700 metrech čtverečních nabízí česká pobočka Linde MH široké spektrum manipulační techniky, logistická řešení přímo na míru, pronájem vysokozdvižných vozíků i servisní služby.

Nová pobočka Linde MH ČR ve strategické oblasti západních Čech je zaměřená na pronájem vysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky, který přináší okamžité řešení logistických potřeb zákazníků. Portfolio služeb pobočky zahrnuje rovněž poradenství v oblasti manipulační techniky, optimalizace flotily a logistických řešení včetně dodávek skladů na klíč.

Otevření nové pobočky v Plzni je pro nás logickým krokem k zajištění maximálního klientského komfortu i pro zákazníky v západočeském regionu,“ říká Ing. Jindřich Kotyza, jednatel a ředitel Linde Material Handling Česká republika s.r.o., a dodává, „neustálé rozšiřování sortimentu a rozvíjení služeb po celé České republice je dlouhodobým cílem naší společnosti.“

 

 

 

Zdroj: Linde Material Handling Česká republika s.r.o.

Praha, 20. července 2015