Kaufland otevírá prodejnu v Brandýse nad Labem

Ve čtvrtek 21. dubna 2016 v 7.00 hodin bude otevřena prodejna Kaufland v Brandýse nad Labem, v Zápské ulici.

KAUFLAND_Ilustracni fotoV den otevření a také den po otevření bude před prodejnou připraven pro dospělé i pro děti zábavný program: hudba, dovednostní hry a různé ochutnávky, například grilovaných specialit značky Naši řezníci a K-Purland či nabídky z obslužného pultu či pečiva z pekárny.

Otevřením prodejny Kaufland v Brandýse nad Labem bude vytvořeno více než 70 pracovních míst, zaměstnanci pocházejí převážně z tohoto města a nejbližšího okolí.

Společnost Kaufland tak znovu potvrzuje, že patří dlouhodobě k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v ČR. Všichni zaměstnanci prodejny Kaufland v Brandýse nad Labem pak mají jediný cíl – postarat se o požadavky zákazníků ohledně služeb a zboží k jejich maximální spokojenosti.

Výhodné ceny a přívětiví zaměstnanci dělají nákup v Kauflandu atraktivním. Početné záruky a služby dokazují, že zákazníci jsou tu naprostým středem pozornosti. Jistě příjemná je i otevírací doba – Kaufland v Brandýse nad Labem má otevřeno od pondělí do neděle od 7.00 do 22.00 hodin. Zákazníci mají k dispozici celkem 185 parkovacích míst.

Nabídka prodejny Kaufland v Brandýse nad Labem je umístěna na 2 627 m2 prodejní plochy. Zákazníci si budou moci vybírat z celkové nabídky přes 20 000 položek. Sahá od výrobků prodávaných pod vlastními značkami, které za výhodné ceny nabízejí kvalitní produkty, přes značkové zboží až k regionálním produktům. K tomu nabízí Kaufland dovozové zboží stejně jako téměř 200 bioproduktů. Stěžejním bodem nabídky obchodů Kaufland jsou oddělení s čerstvým zbožím, ať už jde o ovoce a zeleninu, mléčné produkty nebo uzeniny, sýry a jiné lahůdky v obslužném pultu, nebo křupavé pečivo rozpékané každou hodinu v pekárně.

Samoobslužné oddělení masa nabízí čerstvé maso pod značkou Naši řezníci, které je k dostání exkluzivně jen v prodejnách Kaufland. Jde o maso a masové speciality připravené ve vlastním řeznictví v Modleticích u Prahy, kde se zpracovávají jen nejlepší suroviny od vybraných dodavatelů.

Vedle nabídky potravin nabízí nové nákupní místo cenově výhodné zboží v oddělení domácích potřeb, textilu, elektra, papírnictví či hraček, sezónní výrobky, stejně jako týdně se měnící akční zboží.

Nabídku zboží prodejny Kaufland doplňují i další obchody: řeznictví Maso Uzeniny Písek, tabák GECO, vinotéka Vinofol, lékárna Česká lékárna Holding a občerstvení Meca Tools. U prodejny je také umístěn bankomat ČSOB.

Trvalý úspěch společnosti Kaufland spočívá v důsledné cenové politice. Společnost nakupuje zboží ve velkém množství a za výhodně nízkých podmínek, a výhody pak předává dále svým zákazníkům.  Veškeré zboží však přitom podléhá přísné kontrole kvality.

Za svou práci a přístup k zákazníkům získává společnost Kaufland pravidelně řadu ocenění. V letošním roce již potřetí za sebou obhájila ocenění Superbrands, dále je například držitelem ocenění Volba spotřebitelů, Nejdůvěryhodnější značka nebo Česká chuťovka.

 

Zdroj: Kaufland

Praha, 20. dubna 2016