ČLA: Den české logistiky. Logistický veletrh a diskusní platforma

Česká logistická asociace, dlouholetý člen Evropské logistické asociace (ELA) se sídlem v Bruselu, pořádá již 2. ročník Dne české logistiky – logistický veletrh s diskuzní platformou pro širokou odbornou veřejnost.

Příloha bez názvu_ 00277ČLA tímto navázala na velmi úspěšný 1. ročník a naplňuje tak myšlenku vytvoření pravidelného prostoru pro popularizaci moderní logistiky a pro vzájemné setkávání tvůrců národní dopravní a logistické strategie s uživateli široké dopravně logistické infrastruktury. Jelikož Den české logistiky, stejně jako evropský Supply Chain Day, představuje platformu otevřenou všem zainteresovaným subjektům ovlivňujícím podobu moderní logistické scény, rádi bychom oslovili všechny subjekty s vlivem na vývoj české logistiky a přizvali je k aktivní spolupráci na tomto novém projektu.

Akce se koná pod záštitou ministra dopravy Dana Ťoka a ve spolupráci s OBALOVÝM INSTITUTEM SYBA.

Den české logistiky je stejně jako obdobné akce v dalších evropských zemích naplánován na 21. dubna 2016 a bude mít podobu logistického veletrhu doplněného diskuzní platformu určenou pro širokou odbornou veřejnost – vrcholové představitele společností poskytující profesionální logistické služby, výrobních a obchodních firem, zástupce odborných škol a universit a odborníky z jednotlivých článků logistického řetězce.

Den české logistiky nabízí příležitost představit formou individuální expozice výrobky a služby a k tomu mít k dispozici důstojný prostor pro prezentaci v rámci celodenního programu celé akce.

Akce se bude konat v prostorách hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport, Aviatická 1092/8, Praha 6. Celkový předpokládaný počet účastníků je 300.

Více informací a registrace na http://www.den-logistiky.cz

Zdroj: Česká logistická asociace

Praha, 8. února 2016