CBRE: Taťjana Kukulová nastoupila na pozici Associate Director

CBRE posiluje tým Retail Agency. Na pozici Associate Director – Senior Retail Leasing Manager nastoupila Taťjana Kukulová, jejíž hlavní zodpovědností bude právě pronájem prostor v OC Letňany.

Tatjana Kukulova_CBRETaťjána má bohaté zkušenosti z oblasti pronájmu jak developerských projektů, tak pronájmu a správy již fungujících obchodních center, například Nový Smíchov, Centrum Černý Most a Centrum Chodov, Danubia Bratislava a Fórum Poprad, které bylo jejím dosavadně největším developerským projektem.

V oblasti real estate se pohybuje již více než 10 let. Taťjana je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a plynně hovoří ruským a anglickým jazykem. Ve volném čase se věnuje běhání a józe.

Veronika Tebichová, Head od Shopping Center Leasing – Associate Director společnosti CBRE říká:

„Jsme potěšeni, že Taťjana obohatí svými zkušenostmi s prémiovými obchodními centry senioritu našeho týmu. Proto je vítaným krokem, že bude její spolupráce spojena s tak významným projektem jako je OC Letňany.“

Oddělení Retail Agency společnosti CBRE nabízí odborné poradenství nejen pronajímatelům, ale i nájemcům a vlastníkům nemovitostí v centrech měst a zajišťuje jim nájemce maloobchodních prostor.

Díky mezinárodnímu zázemí a silnému know-how disponuje hlubokou znalostí podmínek současného trhu i očekávaných trendů.

 

Zdroj: CBRE Group

Praha, 15. června 2017