Bonami otevírá další kamennou prodejnu, tentokrát v Letňanech

Po čtvrt roce od otevření první kamenné prodejny na Černém Mostě spouští Bonami další, tentokrát v pražských Letňanech. Pokračuje tak v plánu spustit do konce roku prodejny v Praze, Brně a Bratislavě.

Letňanská prodejna umožňuje flexibilnější zacházení s objednávkami, lepší možnosti jejich skladování a samozřejmě také větší nabídku zboží přímo na prodejně.

„V porovnání s Černým Mostem mají prodejna i sklad v Letňanech dvojnásobnou kapacitu, více regálů i možností vystavení zboží, takže nám umožňuje odbavit výrazně více objednávek a počet produktů na prodejně tak přesáhne tisícovku,”  říká Pavel Vopařil, CEO Bonami s tím, že aktuálně je možné si v Letňanech objednávku vyzvednout už do druhého dne od objednání.

S novým kamenným obchodem přišlo Bonami také s konceptem „specializace” prodejen – ta v Letňanech například bude od konce října disponovat širší nabídkou pohovek. „Jednotlivé prodejny od sebe chceme lehce odlišit zaměřením na vybraný sortiment, tady jsou to pohovky, v budoucnu to může být třeba vybavení kuchyně nebo koberce. Základní nabídku budou mít všechny prodejny stejnou, lišit se budou jen svou nadstavbou,” dodává Pavel Vopařil. „Navíc samotná prodejna je specifická tím, že jsme ji sami navrhovali na míru, a to včetně veškerého vybavení.”

Stejně jako na Černém Mostě, i zde panuje propojení online a offline nákupního zážitku v omnichannelové řešení. Nabídka na prodejně je propojena s e-shopem, každý produkt má svůj QR kód a veškeré informace o možnosti objednání online, jako počet kusů, varianty produktu a samozřejmě jeho cenu. Zákazník má navíc v kamenném obchodě plnou podporu a poradenství personálu, který ho provede případnou objednávkou a dalšími možnostmi.

Prodejna slouží kromě inspirace, poradenství, možnosti okamžitého nákupu či objednávky také jako výdejna zboží, aktuálně si tedy mohou zákazníci pro zboží přijet do skladu v Jenči, do prodejny na Černém Mostě a teď i do Letňan.

„V současné době je spouštění kamenných prodejen možná trošku nezvyklé, ale do konce roku chceme otevřít další čtyři,” uzavírá Pavel Vopařil, CEO Bonami.

 

Zdroj: Bonami

Praha, 15. září 2020