Billa otevírá novou prodejnu na Praze 9

V pražské části Prahy 9 se otevírá v pořadí již 4. supermarket BILLA. Jde celkově o 223. prodejnu, která nabídne dalším zákazníkům široký sortiment čerstvých a kvalitních potravin. Otevřením prodejny v ulici Poděbradská č. 147 naplňuje BILLA svoji filosofii – poskytovat stále více kvalitních potravin a podporovat lokální a regionální dodavatele.

Nová prodejna BILLA otevře své dveře veřejnosti v 7 hodin ráno a zákazníci zde nakoupí své oblíbené potraviny až do 21 hodin. Sortiment kvalitních produktů nabízí na prodejní ploše 1180 m2. Kromě toho supermarket disponuje celkem 101 parkovacími místy s vyhrazenými místy pro rodiče s dětmi a hendikepované.

„Těší mě, že se nám daří držet se plánu rozsáhlé expanze naší sítě. Kromě otevírání nových poboček také řadu ze současných modernizujeme. Hlavním cílem je naplňovat trvalou poptávku po kvalitních a čerstvých produktech s českým původem. V současné době nabízí BILLA celkem 1 567 výrobků vlastních privátních značek od 250 dodavatelů, z nichž 143 jsou české firmy,“ uvádí Jaroslav Szczypka, generální ředitel BILLA ČR.

V sortimentu nově otevřeného supermarketu v Praze nebude chybět výběr čerstvého ovoce, zeleniny a pečiva, masa z českých chovů, hotových chlazených pokrmů, lahůdek, bio potravin, kosmetiky a samozřejmě nabídka privátních značek Clever, BILLA, Vocílka, BILLA Naše BIO nebo BILLA Premium.

 

Zdroj: REWE GROUP Česká republika

Praha, 1. června 2018