Backaldrin partnerem vrcholových sportovců!

Rodinná firma backaldrin The Kornspitz Company se několik posledních let věnuje podpoře sportovců a sportu. V roce 2016 se dokonce stala „oficiálním partnerem pro chléb Evropských olympijských výborů“ a upeče pečivo a chléb sportovcům na Olympijských hrách!

Sport a výživa jsou pro majitele společnosti backaldrin Petera Augendoplera ideální kombinací: „Špičkových výkonů je možné totiž dosáhnout jen tehdy, pokud se správně stravujeme. Chléb a pečivo jsou jeho základním kamenem.“ Díky jeho angažmá podporuje backaldrin sport a zároveň image chleba a pečiva.

Špičkový sportovci a dorostenci šesti národností tvoří  „Kornspitz® Sport Team“. Top – biatlonisté Darya Domracheva, Simon Eder z Rakouska nebo Laura Dahlmeier z Německa. Backaldrin a Kornspitz mimo jiné vystupuje jako příznivec sportovních asociací v různých zemích. Backaldrin je top partner Rakouského olympijského výboru a „Partner pro chléb“ Něckého olympijské svazu. Od roku 2013 je backaldrin partnerem i biatlonového klubu SKP Kornspitz Jablonec, kde je soustředěna kompletní reprezentace ČR. Od roku 2015 je backaldrin partnerem i slovenských biatlonových sester Paulíny a Ivony Fialkových. Do roku 2016 vstupuje backaldrin jako „oficiální partner pro chléb“ Evropských olympijských výborů.

Na Olympijských hrách v Riu 2016 se budou pekaři společnosti backaldrin starat o vůni čerstvého chleba zrovna tak, jako v Sotchi 2014. Poprvé však ve dvou vlastních pekárnách vedle „Rakouského domu“ Rakouského olympijského výboru a „Německého domu“ Německého olympijského svazu, rádi zde v duchu olympijské myšlenky uvítáme i sportovce ostatních zemí! Peter Augendopler: „Chceme přispět k tomu, aby se hosté dobře cítili. A především, aby chléb a pečivo, podpořilo sportovce na cestě k olympijským úspěchům.”

 

EOC_Backaldrin_Brotpartner_CZ

 

 

Zdroj: Backaldrin

Praha, 13. dubna 2016