Avion Shopping Park slaví patnáctileté výročí

Ostravské nákupní centrum Avion Shopping Park slaví patnáctileté výročí své existence. Oslavy budou trvat dva a půl měsíce a Avion během nich nabídne bohatý program plný soutěží, her a hudebních vystoupení.

Avion Shopping Park Ostrava_ilustrační foto_02Jednou z největších událostí je bezesporu anketa „Srdcaři“, která ocení jednoho z občanů Ostravska za obětavou práci a nasazení přispívající k lepšímu životu v regionu. Oslavy potom zakončí 21. května velká narozeninová show, na které vystoupí řada hvězd, například zpěvačka Ewa Farna. Avion podpoří své výročí také outdoorovou i indoorovou kampaní, rozšíření povědomí o oslavách výročí zajistí také Guierilla kampaň Ostrava hleDÁ srdce Avionu.

Jako poděkování za patnáctiletou věrnost si připravil Avion pro své návštěvníky bohatý narozeninový program. Oslavy odstartovalo vyhlášení ankety „Srdcaři“, do které mohou Ostravané nominovat každého, kdo svým zdánlivě obyčejným, ale přesto výjimečným skutkem přispěl k tomu, aby se ostravský region stal hezčí a veselejší.

V rámci našeho narozeninového programu nechceme jen slavit, ale také podpořit dobrou věc. Chtěli bychom proto ocenit lidi z našeho okolí, kteří obětavě pracují pro druhé nejen s nasazením, ale hlavně se srdcem na dlani. Pomozte nám proto najít největšího srdcaře Ostravy a my jej za jeho úsilí odměníme. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na našich webových stránkách,“ říká k anketě Tomáš Míček, ředitel nákupního centra Avion Shopping Park Ostrava. Ze všech nominovaných vybere poté odborná porota patnáct semifinalistů, kteří postoupí do veřejného hlasování, jež proběhne od 24. dubna do 18. května. Vítěz ankety o největšího srdcaře Ostravska obdrží peněžitou odměnu na další rozvoj pro své domovské sdružení a malou pozornost.

Marketingově bude 15. výročí ostravského Avionu podpořeno standardními i nestandardními OOH formáty – billboardy, fasády, MHD, či lamppostry, z těch méně standardních lze zmínit Guerillu kampaň Ostrava hleDÁ srdce Avionu. Rovněž budou využity také rádiové spoty, lokální média (print/online) a mix online kanálů. V rámci centra je využit také polep vchodů, zaměstnanci nosí butony ve tvaru srdce a k dispozici jsou letáčky s informacemi o akci, apod. Online kampaň podpoří aktivita na Instagramu/Facebooku, speciálně vytvořená microsite, dále seznam.cz, google adwards a regionální mutace zpravodajských deníků.

Velkolepé oslavy vyvrcholí v ostravském Avionu již zmíněnou velkou zábavní narozeninovou show plnou hudby a tance, která se uskuteční 21. května. Vystoupí na ní moderátor En.Dru, Cirkus trochu jinak a na samotný závěr již zmíněný hvězdný host – zpěvačka Ewa Farna. Na slavnostní odpoledne jsou zváni nejen Ostravané, ale také návštěvníci ze širokého okolí.

 

Zdroj: Avion Shopping Park

Praha, 6. dubna 2017