Komerční článek

Mini PC Lorika – dotykový terminál all-in-one pro efektivnější podnikání

Společmost Lorika CZ uvedla na trh moderní a prostorově nenáročný dotykový terminál Mini PC Lorika, který byl vyvinut speciálně pro potřeby gastronomických a průmyslových provozů, tedy nejen pro restaurace, bary a kuchyně, ale také přípravny jídla, výrobní linky či stravovací systémy.

Tento exkluzivní produkt olomoucké společnosti Lorika CZ je vhodný také do menších gastro provozů či moderně vybavených začínajících kaváren, kterým bude pro evidenci tržeb sloužit i v dalších letech.

„Zrychlení komunikace v provozu a jeho plynulý chod snižuje čekací dobu hostů, umožňuje eliminovat možné chyby a představuje konkurenční výhodu,“ říká Jakub Krištof ze společnosti LORIKA CZ, která tento český dotykový terminál vyrábí. Mini PC Lorika má malý půdorys a rezistivní dotykový displej o velikosti 10,1 palce. Hlavní výhodou rezistivního displeje je především to, že k dotyku lze použít prakticky cokoli. Může to být špička prstu a třeba i v rukavici, tužka nebo jakýkoli jiný předmět. Lze na něj markovat také mokrou rukou. Mini PC Lorika díky své praktické konstrukci umožňuje snadné čištění.

Bezdrátová konektivita je zajištěna přes WiFi, ale terminál samozřejmě obsahuje I pevné LAN připojení. Terminál lze pomocí standardního VESA držáku připevnit na jakoukoliv vertikální i horizontální plochu jako bar, stěnu či sloup. Vysoké efektivity tohoto zařízení je možno dosáhnout díky množství portů, kterými lze terminál propojit nejen s pokladním vybavením, ale i dalšími zařízeními.

Obsahuje také dva sériové porty COM, které se na moderních tabletech již vůbec nevyskytují a jsou klíčové pro propojení s průmyslovými zařízeními a čidly, jakými jsou např. váhy, čtečky, tiskárny a starší CNC stroje. Výhodou je i port pro připojení druhého displeje například s reklamním sdělením. Robustní kovové provedení tohoto malého dotykového terminálu je schopné celodenní práce. Mini PC Lorika je uživatelsky velmi přívětivý, práce s ním je snadná.

Lorika CZ nabízí kombinaci tohoto dotykového terminálu s pokladním softwarem R-Keeper 7, spolehlivým a efektivním systémem řízení a kontroly i více gastronomických provozů z jednoho místa. R-Keeper 7 je určen pro restaurace i řetězce a připraven pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Lorika CZ je od roku 2014 oficiálním zástupcem výrobce pokladního softwaru R-Keeper pro Českou republiku. „Lorika CZ má bohaté zkušenosti s programováním pokladního systému R-Keeper vyvíjeného společností UCS, a s jeho úpravami na míru dle individuálních přání zákazníků. Poskytujeme jeho odbornou instalaci, zaškolení obsluhy, záruční i pozáruční servis na hardware i software,“ dodává Jakub Krištof ze společnosti LORIKA CZ.

Technické specifikace produktu:

velikost displeje: 10,1″

rozlišení: 1280*800

CPU: Intel® Atom™ Processor N2800:

úložiště: 1x SSD Kingshare 32 GB

RAM: Kingstone 2GB

podpora OS: Windows, Linux

 

LORIKA CZ je česká rodinná společnost se sídlem v Olomouci s více než dvacetiletou tradicí. Její portfolio zahrnuje kromě vybavení pro průmyslovou a personální hygienu také speciální pracovní židle pro zdravé sezení, spolehlivé pokladní systémy pro všechny moderní podniky a unikátní vůně pro provonění velkometrážních prostor i domácnosti. Zástupci firmy LORIKA CZ jsou činorodí nejen v byznysu, ale také v pomoci potřebným. Jednatel Miroslav Krištof za své dobročinné aktivity získal v ocenění Český Goodwill 2015 stříbrnou cenu v kategorii Mecenáš. Kromě charitativních projektů v ČR se zaměřuje na pomoc dětskému domovu v Nepálu. Obrat společnosti v roce 2015 činil 126 mil.

 

2 komentáře: “Mini PC Lorika – dotykový terminál all-in-one pro efektivnější podnikání”

  1. Dobry den. Daji se nekde stahnout ovladace k teto pokladne? Spatne mi funguje dotykove ovladani. Nemam tam nainstalovane spravne ovladace pro Windows 7. Diky Honza.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.