Komerční článek

„Den soukromého podnikání“ s Makrem

Makro zahajuje tradici na počest podnikatelům, kteří se den co den věnují svému podnikání, ať jsou to kadeřníci, kteří nám udělají účes přesně dle našich představ, kavárníci, kteří nám každé ráno uvaří naši oblíbenou kávu, všichni ti, co dělají vše proto, abychom se u nich cítili jako doma.

Díky nezbytným službám těchto milionů nezávislých podnikatelů po celém světě se každodenně stává náš život aktivnější a pestřejší. Jsou doslova sociální a ekonomickou páteří prostředí, ve kterém žijeme. Svými službami nejenom obohacují naše okolí, ale vytvářejí také miliony pracovních míst a pomáhají udržovat smysluplnou komunikaci napříč různými komunitami.

11. října Makro organizuje svůj první Den soukromého podnikání (Own Business Day), kterým chce oslavit a vyjádřit uznání podnikatelům na celém světě.

V průběhu tohoto slavnostního dne budou podnikatelé nabízet hostům různé speciality a služby, třeba pizzu připravenou speciálně pro tento den, kávu zdarma, nebo dodání potravin až do domu.

Nabídku specialit najdou návštěvníci ve vyhledávací mapě na own-business-day.com. Podnikatelé tím chtějí vyjádřit nejen vděčnost svým stávajícím klientům, ale přilákat i nové. Klienti naopak mají příležitost poděkovat podnikatelům za roli, kterou hrají v jejich životech.

Všichni jste zváni a můžete se přidat k oslavám prvního Dne soukromého podnikání 11. října. Bude to den plný zážitků a neobvyklých nabídek hrdých podnikatelů ve 25 zemích světa, kde Makro působí.

Sponzorováno společností MAKRO

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.