Společnost dm otevřela 17. listopadu novou prodejnu v Opavě

Společnost dm drogerie markt otevřela ve čtvrtek 17. listopadu v 8 hodin novou prodejnu v Opavě v OC Breda & Weinstein.

Nakupující čeká moderní prodejna o celkové rozloze 558 m2, otevřená každý den od 8 do 21 hodin, která jim mimo jiné nabídne připojení k wifi síti. Pro nejmenší návštěvníky jsou přichystány také hrací prvky. „Pravidelně investujeme do rozvoje prodejen dm tak, aby nakupování bylo pro naše zákazníky příjemným zážitkem. To, že je pro mnoho z nich dm lovebrandem, dokazuje, že volíme správné kroky. I díky přízni našich zákazníků jsme jako společnost stabilní a máme možnost expandovat do nových míst, jako je například právě prodejna v OC Breda & Weinstein,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm. Dodává, že na nové prodejně nákupy zákazníkům usnadní dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a díky nimž je čtení malých písmen na výrobcích mnohem komfortnější.

Prodejna dm nabízí široký sortiment privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o děti nebo domácnost. Zákazníci, kteří se zajímají o trvalou udržitelnost a hledají šetrné varianty tradičních produktů, se mohou snadno orientovat podle značení zelenou cenovkou. Poslední novinkou v tomto segmentu je značka no planet b, která pro své produkty využívá upcyklované suroviny z jiných odvětví.

Zákazníci dm vždy zakoupí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusejí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.

 

Zdroj: LESENSKY.CZ s.r.o.

Praha, 19. listopadu 2022