Společnost dm otevírá 1. prosince novou prodejnu v Moravských Budějovicích

Společnost dm drogerie markt otevírá ve středu 1. prosince v 8 hodin novou prodejnu v Moravských Budějovicích v Jemnické ulici. Prodejna dm v nejnovějším designu nabídne zákazníkům 390 metrů čtverečních prodejní plochy. Otevřená bude od pondělí do neděle, vždy od 8 do 20 hodin.

„Pro naše zákazníky jsme si u příležitosti otevření nové prodejny přichystali malou pozornost. Ve dnech 1. a 2. prosince nakoupí o 20 procent levněji. Navíc k nákupu získají zdarma pevnou dm tašku, ve které nákup pohodlně odnesou,“ říká Jiří Peroutka, manažer komunikace dm. Bližší informace k uplatnění slevy jsou zákazníkům k dispozici přímo v prodejně.

Prodejny dm drogerie markt nabízejí bohatý sortiment zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu. Zákazníci mohou vybírat z produktů oblíbených privátních, exkluzivních i dodavatelských značek. Produkty šetrné k životnímu prostředí pak snadno najdou díky označení zelenými cenovkami. Během nákupu jsou zákazníkům k dispozici dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a usnadní čtení malých písmen na výrobcích. Zákazníci mohou také využít zákaznickou toaletu s přebalovacím pultem nebo dobíjecí stanici pro mobilní telefony. Pro pohodlné nakupování rodičů a zábavu dětí jsou v prodejně připraveny hrací kostka a houpací koník. Nakupující mají rovněž možnost využít wi-fi připojení, a to až na dvě hodiny denně zdarma.

Zdroj: LESENSKY.CZ s.r.o.

Praha, 30. listopadu 2021