Společnost BILLA otevírá novou prodejnu na zrekonstruovaném hlavním nádraží v Brně

Levé křídlo budovy brněnského hlavního nádraží se otevírá cestujícím. Prostor, který byl více než rok cestujícím nepřístupný, nabídne zákazníkům zbrusu nový supermarket BILLA s nabídkou čerstvých a kvalitních potravin převážně od českých dodavatelů.

V novém supermarketu BILLA na hlavním nádraží v Brně se cestující mohou těšit na širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů. V sortimentu naleznou 4 175 výrobků, z toho téměř polovina (48 %) tvoří čerstvé potraviny. V portfoliu nechybí ani výrobky privátních značek společnosti BILLA a regionální speciality.

„BILLA pokračuje ve své strategii přiblížit se zákazníkům ještě více než doposud. Je nám proto velkým potěšením, že otevíráme prodejnu právě ve zrekonstruované budově Hlavního nádraží v Brně a nabídneme naše produkty i cestujícím, kteří přes tento důležitý železniční uzel projíždějí,“ říká Dariusz Tomasz Bator, generální ředitel BILLA ČR.

Prodejna bude běžně otevřena od pondělí do soboty od 6.00 do 22.00 hodin, v neděli pak od 7.00 do 22.00 hodin. Společnost BILLA nabídne své produkty cestujícím na ploše 411 m2, k dispozici bude mít ještě zázemí o rozloze 249 m2. V rámci ochrany životního prostředí i zde BILLA zavedla ke vše artiklům elektronické cenovky. Pro rychlý a pohodlný nákup budou zákazníci a cestující moci využít v pokladní zóně i šest samoobslužných pokladen, z nichž tři jsou bezhotovostní. Jako obvykle na zákazníky zítra čeká malá pozornost – nákupní taška zdarma a k nákupu nad 500 korun šumivé víno Avanti.

Nový supermarket BILLA je součástí projektu revitalizace levého křídla výpravní budovy hlavního vlakového nádraží v Brně, které uvádí do provozu Brno new station development a.s. (BNSD). „Revitalizace výpravní budovy je pouze jeden z cílů, který jsme si předsevzali naplnit, a tímto dokazujeme, že jsme připraveni dostát i těm zbývajícím pro celkovou revitalizaci území od ulice Křídlovická až k ulici Benešova,“ řekl ve svém úvodním projevu Ivo Vrzal, předseda představenstva BNSD a.s.

 

Zdroj: Havas PR Prague

Praha, 1. prosince 2021