Obchodní síť Žabka otevřela nový Koloniál v Havelské ulici v Praze

V centru Prahy se 28. června otevřela další nová prodejna obchodní sítě Žabka.  Zákazníci v Havelské ulici naleznou útulný a skvěle zásobený obchod, který nese název Koloniál pro Prahu 1.

Odkazuje tak na obchody z období první republiky a výborně zapadá do prostřední pražského historického centra. Obchod bude otevřený 7 dni v týdnu od 6- 23 hodin.

Pohodlné a rychlé nákupy, široký výběr a dobrá poloha, to jsou jen některé z konkurenčních výhod prodejen obchodní sítě Žabka.

Zákazníci je vyhledávají pro rychlý nákup bez čekání navíc v příjemném prostředí moderního obchodu. Koloniál v Havelské ulici nabízí na prodejní ploše 48 metrů čtverečních veškerý sortiment včetně nabízených služeb.

„Dáváme šanci novým franšízantům vstupujícím do naší sítě i na stěžejních místech. Paní Nicola Zajícová nás přesvědčila, že tento obchod je pro ni jako stvořený.  Přejeme ji i našim zákazníkům skvělé nákupní zážitky,” říká Radim Lunda, generální manažer sítě prodejen Žabka.

Koloniál v Havelské ulici nabízí řadu produktů čerstvých potravin, zároveň i bohatou nabídku služeb finančního servisu jako např. výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

V současnosti provozuje obchodní síť Žabka celkem 98 prodejen a v krátké době bude otevírat další.

 

Zdroj: Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

Praha, 30. června 2018