Obchodní síť provozoven Žabka rozšiřuje svůj tým

Tým obchodní sítě Žabka pod vedením generálního manažera Radima Lundy byl posílen o tři nové členy – novou provozní manažerkou se stala Pavla Skalická, tým finančního oddělení vede Matúš Novotný a v čele komerčního oddělení a zásobování je Aleš Lysek.

Pavla Skalická (40) se stala novou provozní manažerkou pro obchodní síť provozoven Žabka. Ve své nové roli bude zodpovědná hlavně za rozvoj  sítě z provozního hlediska a dále její nedílnou součástí nové práce je také expanze v rámci českého trhu. „Tesco  Franchise Stores ČR jsem pomáhala již v roce 2011 integrovat jako novou část obchodu v naší společnosti a nyní jsem ráda, že jsem přímou součástí vedení . Mým úkolem, na který se těším, je  posilovat povědomí o franšízingu a pokračovat v rozvoji obchodní síťě,“  říká Pavla Skalická.  Během své pracovní kariéry působila Pavla na různých provozních pozicích ve společnostech Kaufland a Tesco. Právě v Tesco, odkud přešla do Tesco Franchise Stores, v posledních letech  jako Personální manažerka pro malé formáty byla součástí  vzestupu této části Tesco businessu a je tak opravdovou posilou pro obchodní síť Žabka . Ve volném čase se snaží věnovat své rodině. Mezi její koníčky patří také sport,hudba a moderní literatura. Snaží se podporovat v rámci své práce různé charitativní projekty a velmi ráda organizuje sportovní dny pro své kolegy.

Tým finančního oddělení vede Matúš Novotný (34). Před nástupem na místo Manažera finančního oddělení zastával různé pozice ve společnosti Tesco Stores ČR, kde v uplynulých letech prokázal své manažerské schopnosti. Před příchodem do Tesca působil v poradenské společnosti PwC. Matúš Novotný  vystudoval Marketing a Obchod na Vysoké škole báňské v Ostravě a v roce 2013 získal profesní kvalifikaci ACCA. Je ženatý, má dvě dcery a volný čas věnuje rodině a sportu – basketbal, horské kolo a turistika.

Tým komerčního oddělení a zásobování pro provozovny Žabka vede Aleš Lysek (38). Do Tesco Franchise Stores ČR nastoupil na pozici Manažera komerčního oddělení a zásobování v polovině tohoto roku. Je zodpovědný za řízení komerčního oddělení a zásobování. „Vážím si možnosti pracovat pro franchisingovou část firmy Tesco Store ČR a ujmout se nové role. Je pro mne velká výzva a věřím, že budu moci plně využít své zkušenosti z provozní části maloobchodu. Rád bych se svými novými kolegy udělal prodejny Žabka atraktivnější pro zákazníka,“ říká Aleš Lysek Před nástupem do pozice Manažera komerčního oddělení a zásobování pro síť obchodů Žabka zastával různé pozice ve společnosti Tesco Stores ČR, Do Tesco Franchise Stores přichází z pozice ředitele moravského hypermarketu, kde v uplynulých letech prokázal své manažerské schopnosti.  Aleš Lysek vystudoval střední školu cestovního ruchu a hotelnictví v Havířově. Ihned po škole začal podnikat v pohostinství, kde získal své první manažerské zkušenosti, které následně využil v maloobchodu. Je ženatý má jedno dítě. Mezi jeho hlavní koníčky patří cestování, běh a literatura.

 

Zdroj: Tesco Franchise Stores ČR s.r.o.

Praha, 27. listopadu 2016