Obchodní centra společnosti Saller Group hlásí nové nájemce

Developerská skupina Saller Group, která se v Česku a na Slovensku zaměřuje na plánování, výstavbu, pronájem a správu maloobchodních ploch, oznamuje nové nájemce ve svých retailových centrech v Opavě, Karviné a ve slovenském Martinu.

Novým nájemcem v největším retail centru v Opavě v Hlučínské ulici se stala společnost ProSpánek, která se přidala k naposledy otevřeným obchodním jednotkám nájemců jako Siko koupelny a Pepco. Společnost Saller Group z Chomutova se tím snaží obchodní centrum s plochou 27 000 metrů čtverečních ještě více zatraktivnit. Mezi další nájemce patří například OBI, Kaufland, Kik, Deichmann, Hervis Sports, Elektro Okay, Jysk, Mc Donald´s, Dráčik, KB Elektro, Takko a další.

Developerská skupina Saller Group nedávno dokončila rozšíření stávajícího retail centra v Nádražní ulici v Karviné. Novými nájemníky jsou společnosti PEPCO, Omega Fashion a obchod s domácími potřebami – Orion. Tyto obchody doplnily nabídku obchodů Penny Market, Sportisimo, Jysk, Kik, Elektro Okay, Deichmann, Gate, či dm drogerie, které jsou stálicemi tohoto retail centra. „V současné době plánujeme další rozšíření v podobě třetí etapy. S konkrétními nájemci probíhají jednání,“ řekla Barbora Součková, Centermanager, Saller Group.

Obchodní centrum Campo di Martin ve slovenském Martinu přivítalo dva nové nájemce, Auto Kelly a Tedi. Tyto společnosti tak rozšiřují stávající portfolio nájemců, kterými jsou například Billa, Takko, Deichmann, C&A, dm drogerie, Kik, Mc Donald´s, Elektro Okay, Pepco, či Dráčik. „Také tady plánujeme další rozšíření retail centra s cílem vybudovat největší obchodní zónu ve městě Martin a okolí. V nejbližší době přibydou další nájemci z oblasti hobby a dalších potřeb a služeb pro zákazníky. Campo di Martin se navíc vyznačuje nezvyklým architektonickým provedením v italském stylu s vysokou věží, která už z dálky láká zákazníky,“ řekla Barbora Součková. Obchodní centrum se nachází v Jilemnického ulici, naproti obchodnímu domu Kaufland.

 

Zdroj: Saller Group

Praha, 17. května 2016