Nákupní centra společnosti Saller Group prošly modernizací

Developerská skupina Saller Group, která se v Česku a na Slovensku zaměřuje na plánování, výstavbu, pronájem a správu maloobchodních ploch, neustále investuje do svých stávajících nákupních center a snaží se je zatraktivňovat pro své zákazníky. Důkazem jsou i retailová centra v Děčíně a Rakovníku.

Příloha bez názvu_ 00454Nákupní park Kaufland Děčín (www.nakupniparkdecin.cz) v Obloukové ulici má novou fasádu a pochlubit se může i novými nájemci jako je pobočka České spořitelny, obchod s květinami, tabák Traficon, nebo originální čínskou restaurací.

Brzy zde svůj obchod otevřou také společnosti Diverse, bude se jednat o teprve druhou prodejnu této módní značky v ČR, a Pepco. Zákazníkům je k dispozici také pobočka České pošty,“ řekla Barbora Součková Centermanager Saller Group.

Tyto společnosti vhodně doplňují mix stávajících nájemců, jako jsou Deichmann, dm drogerie markt, Dráčik, Euronics, Sportisimo, Jysk nebo Zoo shop Benji a nabízí zákazníkům plný servis pro pohodlný nákup. Nedávno bylo dokončeno také rozšíření nákupního centra v centru Rakovníka, které se nachází v těsné blízkosti vlakového a autobusového nádraží.

Mezi klíčové nájemce patří Billa (již od roku 2008), Pepco, Planeo Elektro, Zoo shop Benji a dm drogerie markt, která rozšířila svoji prodejní plochu. „K těmto nájemcům brzy přibude i nový obchod ORION. V současné době pracujeme také na zvýšení počtu parkovacích míst pro pohodlný nákup zákazníků,“ dodala Barbora Součková.

 

Zdroj: Saller Group

Praha, 8. června 2016