„Moje kasa“ v BILLE

V rámci pilotního projektu „Moje kasa“ mohou zákazníci Billy využít samoobslužné pokladny. První dvě z nich byly nainstalovány v prodejně Billa v Terminálu 1 letiště Václava Havla v Praze Ruzyni. Do konce dubna bude následovat spuštění v dalších dvou frekventovaných supermarketech, a to v Praze a v Plzni.

„Samoobslužné pokladny v supermarketech Billa přispějí k rychlému a plynulému odbavování našich zákazníků. Získané personální kapacity naplno využijeme přímo v supermarketech, kde dlouhodobě rozšiřujeme a zkvalitňujeme zákaznický servis,“ uvedl generální ředitel společnosti Billa Česká republika Jaroslaw Szczypka.

Samoobslužné pokladny jako alternativa ke standardním pokladnám se těší vzrůstající oblibě. Zákazníci Billy je ocení zejména u menších nákupů nebo při placení bezkontaktními kartami. V každém supermarketu, kde jsou samoobslužné pokladny instalovány, tímto dochází k výraznému navýšení počtu platebních míst. Výhodou moderních pokladen je také intuitivní ovládání s možností volby jazykového prostředí (čeština, angličtina, němčina).

 

Zdroj: REWE International AG

Praha, 3. dubna 2017