Kaufland v Brně – Ponavě a Ostravě – Mariánských Horách představí vlastní řeznictví

Dne 25. srpna 2016 v 7.00 hodin byly otevřeny nové obslužné pulty s čerstvým masem v prodejnách Kaufland v brněnské čtvrti Ponava, v ulici Sportovní 594/21 a v ostravské městské části Mariánské Hory, v ulici Grmelova 2032/2.  

V den otevření byl před oběma prodejnami připraven pro dospělé i pro děti zábavný program – hudba, balonky, dovednostní hry a různé ochutnávky, například grilovaných specialit značky Naši řezníci a K-Purland či nabídky z obslužného pultu či pečiva z pekárny.

Zákazníci si dosud mohli vybírat čerstvé maso značek Naši řezníci a K-Purland, které jsou k dostání exkluzivně jen v prodejnách Kaufland, pouze v samoobslužném oddělení masa. Nyní si mohou masové speciality a klobásy vybrat také v obslužném pultu, kde jim řezník připraví přesně takové množství, jaké potřebují. Nový obslužný pult s masem se nachází vedle pultu se sýry, uzeninami a lahůdkami.

I v něm je nabízeno maso a masové speciality připravené ve vlastním řeznictví v Modleticích u Prahy, kde se zpracovávají jen nejlepší suroviny od vybraných dodavatelů. Všechny nabízené druhy masa jsou tu přehledně vyskládané a označené jako v řeznictví. Zákazníci si tu mohou vybrat i z výrobků, které v samoobslužném regálu s balenými masy nenajdou.

 

Zdroj: Kaufland

Praha, 25. srpna 2016