EET EUROPARTS – nový distributor Zebra Technologies

Společnost Zebra Technologies, výrobce robustních mobilních počítačů, čteček čárových kódů a tiskáren čárových kódů, nově spolupracuje se společností EET EUROPARTS, největším evropským distributorem kamerových systémů a náhradních dílů a příslušenství pro počítače, tiskárny a mobilní telefony. Rozšiřuje tak svou síť autorizovaných distributorů v rámci programu Zebra Partner Connect.

EET EUROPARTS vlastní 32 kanceláří ve 25 zemích, kde zpracovává ročně více než 900 000 zakázek. Logistické centrum sídlí v Dánsku, odkud je distribuována prodejcům a koncovým uživatelům většina zařízení. Centrum disponuje moderními technologiemi, a to od bezpečnostních kamer a zabezpečovacích systémů až po robotizované balicí, skladovací a manipulační stroje.

EET EUROPARTS je vlastníkem řady ocenění, např. EMEA Channel Awards, European Business Award a dalších.

„Nové spolupráce se společností Zebra Technologies si velmi vážíme. Současně pociťujeme obrovský závazek, neboť naší filozofií je maximální spokojenost všech našich zákazníků a partnerů. S tím jde ruku v ruce dokonalá znalost produktového portfolia Zebra Technologies, pravidelné využívání vysoce spolehlivých IT nástrojů napříč všemi prodejními a logistickými procesy a samozřejmě i vysoká míra zodpovědnosti, kterou se nebojíme převzít,“ říká Jan Bartoš, výkonný ředitel společnosti EET EUROPARTS, s.r.o.

„Rozšiřováním sítě spolehlivých distributorů posilujeme naše obchodní aktivity na českém i slovenském trhu, abychom s našimi partnery přinášeli zákazníkům řešení, která usnadní jejich práci zejména v oblastech výroby, logistiky a maloobchodu. Právě díky posílené distribuci budou naši partneři schopni pružněji reagovat na poptávku a lépe časovat své projekty,“ dodává Kateřina Klosová, regionální manažerka partnerského prodeje společnosti Zebra Technologies.

 

Zdroj: Zebra Technologies

Praha, 14. dubna 2018